Вчені з'ясували, як зрозуміти, наскільки болючими будуть пологи

15,7 т.
Вчені з'ясували, як зрозуміти, наскільки болючими будуть пологи

Американські фахівці з'ясували, що болісні відчуття під час пологів можна визначити, зіставивши рівень болю жінки в період менструації.

Про це повідомляє видання Medik Forum.

Відповідно до думки вчених, ті жінки, для яких місячні виявляються вкрай болючим випробуванням, будуть відчувати сильний біль і при пологах.

"За рівнем болю під час менструації можна передбачити, наскільки болючими будуть пологи", - коментують дослідження фахівці.

Читайте: Вчені з'ясували, чому у новонароджених слабкий імунітет

Таку теорію медики пояснюють тим, що найгостріші болі при місячних спостерігаються під час найбільш активної кровотечі, і ступінь їх сили - це сигнал про те, як будуть проходити пологи.

Відео дня

"Якщо зазвичай менструація проходить із мінімальним дискомфортом, жінка може навіть не зрозуміти, що народжує. Але коли розкриття матки досягає рівня в 7 сантиметрів, больові відчуття стають вже значно сильнішими. У будь-якому випадку знання про стан жінок під час менструації дозволяє досить точно передбачити перебіг пологів", - роблять висновок медпрацівники.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували, з якої причини дитина може народитися недоношеною.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки