Чому настільні ігри важливі для дітей: названі ключові рекомендації

14,1 т.
Чому настільні ігри важливі для дітей: названі ключові рекомендації

Для дітей дуже важливі ігри. З їх допомогою вони ростуть, розвиваються, пізнають навколишній світ. При цьому, важливі не тільки рухливі ігри, а й настільні. Адже саме вони можуть навчити дитину величезній кількості важливих життєвих навичок.

Про це пише сайт life.

За допомогою настільної гри дитина вчиться саморегуляції і взаємодії з іншими людьми на основі чітких заздалегідь заданих правил. Єдине, що важливо пам'ятати - кожна дитина хоче вийти з гри переможцем. Тому потрібно стежити за тим, щоб діти грали чесно, і навчити дотримуватися правил.

Настільні ігри розвивають у дитини абстрактне та стратегічне мислення. Дитина вчиться думати наперед, прогнозуючи свої дії, оцінювати ризики та знаходити причинно-наслідкові зв'язки.

Відео дня

Якщо гра розрахована на велику кількість учасників, вона, крім усього іншого, навчить дитину комунікації. Якщо ж гра на швидкість реакції - вона розвиває уважність і, як стверджують медики, благотворно впливає на розвиток нервової системи.

Однак найголовніша перевага настільних ігор - живий діалог з іншими дітьми чи дорослими. А це прекрасний спосіб навчити дитину спілкуванню та дисципліні, вмінню вигравати та програвати. Іншими словами, за допомогою настільних ігор у малюка розвиваються основи найважливіших соціальних умінь, які йому знадобляться протягом усього життя.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", компанія Lego запускає безпечну соцмережу для дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки