МоваЯзык

/ mamaclub

Правило першої чашки: Комаровський про легкий спосіб розпізнати застуду

Відомий український педіатр Євген Комаровський, порадам якого довіряють мільйони батьків, поділився із підписниками одним дуже простим правилом, яке допоможе вчасно розпізнати ознаки застуди.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Розповідаю правило, з яким ви напевно знайомі. Називається воно так: "Правило першої чашки". Якщо ви прокидаєтеся вранці і у вас болить горло, яке не минуло після першої випитої чашки чаю - ось це значить, що потрібно бігти до лікаря", - пише доктор.

 

Розповідаю правило, з яким ви напевно знайомі. Називається це правило так: "Правило першої чашки". Якщо ви прокидаєтеся вранці і у вас болить горло, яке не минуло після першої випитої чашки чаю - ось це значить, що потрібно бігти до лікаря. . Тобто за ніч в горлі може зібратися слиз, яка викликає біль, але ви походили, поговорили, попили, і все пройшло - це значить, що нічого страшного. . # Докторкомаровскій # відеоЕОК # ШДК # школадокторакомаровского # правілопервойчашкі # больвгорле

A post shared by Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy) on

Далі він пояснює, що у горлі за ніч може зібратися слиз, що часто є причиною хворобливих відчуттів. Але якщо ви походили, поговорили, попили, і все пройшло - значить застуди немає, і все добре. Якщо ж болі не пропали, то це вже ознаки застуди, і пора вживати заходів.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", Комаровський розповів про користь подорожей для дитячого здоров'я.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Дитячі інфекційні хвороби" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини