Робота та вагітність: який вид зайнятості шкідливий для майбутньої мами

12,3 т.
Робота та вагітність: який вид зайнятості шкідливий для майбутньої мами

Майбутня мама, яка працює ледь не до останніх днів вагітності, сьогодні нікого не здивує. Адже виховувати дитину - задоволення не з дешевих, тому, поки є можливість, жінка не йде в декрет. Але чи так це безпечно для її здоров'я?

Про ті види трудової діяльності, з яких краще раніше піти в декрет, пише сайт medic.ua.

Робота в офісі

Робота в офісі найбільш часто пов'язана з постійним проведенням часу за комп'ютером, а це може нести деякі ризики для майбутнього малюка. Основна причина - ви постійно сидите, а це вже саме по собі небажано для майбутньої мами, оскільки в сидячому положенні погіршується кровопостачання, що призводить до зменшення припливу крові до плоду, і гіпоксії, як наслідок. Крім того, під час вагітності збільшується навантаження на ваш хребет. А якщо ви постійно сидите, це може привести до різних захворювань спини. І ще одна не менш важлива деталь - постійне перебування в закритому приміщенні. Майбутній мамі і її малюкові потрібне чисте повітря - це важливо для правильного розвитку легенів крихітки та зростання всього його організму в цілому.

Відео дня

Тому, якщо ви працюєте в офісі, постарайтеся хоч на деякий час виходити на свіже повітря і періодично вставати з крісла, щоб пройтися та відпочити від комп'ютера.

Робота з постійними фізичними навантаженнями

Фізичні навантаження та постійне перебування на ногах протягом всього робочого дня не менш шкідливі для майбутньої мами, ніж сидячий спосіб життя. І наслідки такої роботи досить небезпечні - це може бути і викидень, і передчасні пологи.

Якщо змінити обов'язки на час вагітності немає можливості, з такої роботи краще звільниться. Адже зараз для вас важливіше здоров'я майбутнього малюка, а не кар'єрні досягнення.

Робота з ненормованим графіком

Така робота зазвичай найбільш високооплачувана, і прагнення майбутньої мами заробити під час вагітності можна зрозуміти. Але чи варта гра свічок? Адже для нормального розвитку вагітності вкрай важливий здоровий сон і гарне харчування, Чи зможете ви собі це дозволити?

Робота, пов'язана з опроміненням та хімічними речовинами

Якщо ваша трудова діяльність безпосередньо пов'язана з впливом хімії на організм, то тут не допоможе навіть молоко "за шкідливість". Наслідки для вас можуть бути дуже сумними, включаючи завмирання вагітності або викидень. Якщо перейти на більш нешкідливу роботу немає можливості, краще не ризикувати здоров'ям крихітки та звільнитися не чекаючи декретної відпустки.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували, до яких проблем зі здоров'ям призводить недосипання у дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки