Вчені з'ясували, як планшет впливає на розвиток мовлення дитини

16,6 т.
Вчені з'ясували, як планшет впливає на розвиток мовлення дитини

Сучасний світ не стоїть на місці, і 2-річна дитина з планшетом у руках вже нікого не дивує. Однак вчені попереджають, що використання гаджетів до того, як діти навчаться говорити, можуть мати негативні наслідки.

Про це говорять результати дослідження, опублікованого на сайті eurekalert.org.

Американські фахівці спостерігали за 894 дітьми у віці від півроку до двох років з 2011 по 2015 роки. Згідно зі статистикою, півторарічний малюк у середньому проводить з гаджетом у день близько 30 хвилин.

У результаті дослідження вчені з'ясували, що чим більше часу дитина проводить зі смартфоном або планшетом у руках, тим вища ймовірність ризику затримки мовного розвитку. Тобто, щоденні ігри з гаджетом по 30 хвилин підвищують цей ризик на 49%.

Відео дня

При цьому, як зазначають вчені, від спілкування із гаджетами страждає виключно мовлення, на інші здібності дитини до соціальної взаємодії планшети і смартфони не впливають.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували, чому у новонароджених слабкий імунітет.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки