Якби чоловіки годували грудьми: соцмережі потішило відео

8,3 т.
Якби чоловіки годували грудьми: соцмережі потішило відео

У мережі з'явилося відео, в якому показують, як виглядала б ситуація, якби грудьми годували чоловіки, і їм довелося зціджувати молоко на роботі.

Відео опубліковано на Youtube каналі Naya Health.

У відеоролику чоловіки знаходяться у зручній локації, що облаштована як бар. Там їм подають напої, стейки та печиво. Чоловіки встановлюють молочні рекорди і демонструють, у кого кращий пристрій для зціджування молока.

А в кінці на відео показана протилежна ситуація, де одна зі співробітниць зціджує молоко в підсобному приміщенні. Ролик закликає міняти корпоративну культуру, і перестати сприймати зціджування молока в офісі, як некомфортну ситуацію.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували основні секрети складу грудного молока.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки