У дитячому садку Дніпропетровської області зафіксовано туберкульоз

9,9 т.
У дитячому садку Дніпропетровської області зафіксовано туберкульоз

У дитячому садку міста Кривий Ріг Дніпропетровський області у 3-річного хлопчика зафіксували відкриту форму туберкульозу.

Про це повідомляється в сюжеті ТСН .

"Приходимо за дітьми ввечері, і нам повідомляють, що з нашими дітьми в одну групу ходила дитина з відкритою формою туберкульозу!", - каже мама одного з вихованців дитячого садка.

Медики допускають, що дитина заразилася від своєї матері, яка раніше працювала в тому ж дитячому садку - їй діагноз був поставлений в травні минулого року. Дитина продовжила ходити в дошкільний заклад, так як обстеження не показало, що він також хворий.

Відео дня

Як стверджує медсестра, вона не могла не прийняти дитину в садок, тому що батьки приносили їй все довідки, в яких було зазначено що маля здорове. "Остання така довідка була надана в жовтні", - говорить вона.

Всі 27 дітей, які ходили в одну групу з цим малюком, тепер кожен день здають аналізи і змушені пройти лікування.

Як повідомляв "Обозреватель", в одному з дитячих садів Києва стався скандал -дівчинка повернулася додому зі слідами побоїв.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки