Як уберегти дитину від гучної смертельно небезпечної гри: поради психолога

9,9 т.
Як уберегти дитину від гучної смертельно небезпечної гри: поради психолога

У мережі активно поширюється інформація про небезпечну для підлітків гру "Біжи або помри". У одних батьків паніка, інші - абсолютно спокійні, тому що довіряють своїм дітям і не вірять, що вони можуть вчинити настільки безглуздо. Але все-таки побоювання за наших дітей - це нормальне почуття батьків. Тому, найкраще, що ми можемо зробити - це навчити дитину не піддаватися на такі провокації і вміти відстоювати свою точку зору.

Психолог та письменник Неллі Верховська в своєму блозі на Обозревателе дала батькам кілька важливих порад про те, як правильно говорити з дітьми на тему що таке "взяти на слабо" .

"1."На слабо" діє тільки на невпевнених у собі людей, які намагаються довести свою крутість, сміливість, відвагу. Корисно буде повідомити дітям, що істинно відважна людина ризикує лише в особливо важливих випадках, а не кидається своїм життям, немов сміттям. Адже якщо покалічитись або померти через дрібницю, не вистачить сил і ресурсів для виконання важливих завдань: захист сім'ї, допомога нужденним, розвиток суспільства...

Відео дня

2. Запропонуйте дитині завчити кілька фраз, якими можна парирувати спроби "взяти на слабо":

- Не хочу, мені наплювати, що ти про мене подумаєш, я не буду грати в це.

- У мене є більш цікаві справи. Які? Тебе це не стосується.

- Мені це не цікаво. Я не роблю того, що мені нецікаво.

3. Скажіть дитині, що бути глядачем чужої дурості - теж небажано. Відмова бути глядачем якогось небезпечного екстриму - це шанс вберегти хлопців від непотрібного ризику, що роблять це на публіку ", - рекомендує психолог.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", в соцмережі поширюється вкрай небезпечна гра для підлітків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки