МоваЯзык

/ mamaclub

Мережу підкорив відвертий лист матері про післяпологову депресію

Американка Александра Кілмюррей, мама двох маленьких дітей, на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram поділилася відвертим листом про післяпологову депресіїю На її пост лайками і коментарями відгукнулися інші мами, які не з чуток знають, що це таке.

Well, I know a lot of you guys are probably thinking 'why would she post this picture', but, it took me 18 months to get here, 18 months to not cry when I look in the mirror, 18 months to finally feel beautiful in my own skin again! No one warns you about the dark sides of motherhood and pregnancy .. no one gives you a heads up on how much you change physically and mentally after you become a mother. It's been a long and hard postpartum ride for me .. 18 months after my first son and 5 months after my second son I feel like I can finally see the light? and it genuinely feels amazing ?? cheers to you mamas who are battling postpartum depression and still getting up everyday for your children! Cheers to you mamas who still cry about the marks on your skin from birthing your perfect babies! Cheer to motherhood, cheers to knowing that this too shall pass! And things will get better ?? #motherhood #breastmilk #breastfeeding #normalizebreastfeeding #mommyandme #tigerstripes #postpartum #postpartumdepression #babies #mombod #proud #inlove

A photo posted by Alexandra Kilmurray (@alexandrabrea_) on

"Ви, напевно, запитуєте себе:"Навіщо вона опублікувала цю картинку? Чим вона така особлива?" Але для мене це особлива фотографія. Я 18 місяців ревіла, дивлячись на цей живіт після пологів. Це фото зроблено в той день, коли я вперше зрозуміла, що можу знову любити своє тіло. 18 місяців щоденних сліз і ненависті до себе. 18 місяців відчуття, що тебе запхали в огидну жаб'ячу шкіру. 18 місяців на те, щоб знову полюбити себе.

Ніхто не попереджає нас про темний бік материнства, про те, як сильно ви змінитеся фізично і розумово, ставши мамою. Це був довгий шлях кожен раз: 18 місяців після народження першого сина і 5 місяців після другого. А зараз у мене закінчилася моя друга депресія, і я знову можу радіти життю. Я вітаю всіх мам, які ведуть щоденну боротьбу з післяпологовою депресією, встаючи вранці виключно заради своєї дитини. Я тисну руку всім мамам, хто носить шрами на тілі після народження чудових дітей. Я обіймаю вас всіх, і ми всі знаємо, що рано чи пізно це минеться", - написала вона.

У коментарях підписники подякували автору, відзначивши, що потрібно бути сміливою, щоб написати це. "Так. Ви дуже хоробрі, раз змогли про це написати. У мене також була післяродова депресія. Я розумію про що ви. Я пройшла через це тричі. Поважаю вас за сміливість!" - написала користувач lanamnor. "Дякую вам за цей пост! Це дуже красиво і емоційно! Я тепер відчуваю себе менш самотньою в цих відчуттях!" - подякувала Александрі monkeyseemedia.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", стало відомо, як часто жінки заражаються застудою від своєї дитини.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Щаслива мама" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини