МоваЯзык

/ mamaclub

Вчимо англійську без проблем: топ-5 кращих мультфільмів для дітей

Любов дітей до мультфільмів можна обернути на користь, якщо спробувати з їхньою допомогою вивчати іноземну мову.

"Обозреватель" зібрав для вас добірку кращих Youtube-каналів для дітей англійською мовою.

1. Little Baby Bum

Цей канал пропонує традиційні пісеньки англійською мовою, які допоможуть вашому малюку вивчити англійський алфавіт, цифри, звуки, кольори, тварин і т.ін. Крім того, на сайті є можливість включити субтитри і караоке-версію.

2. Dave and Ava Nursery Rhymes

Тут ви також знайдете традиційні дитячі пісеньки. Варто зазначити, що канал створений українцями зі Львова. Особливість мультиків - це цікаві ілюстрації і мишка, яка в кожному відео ховає предмет, тим самим закликаючи дитину бути уважною і стежити за тим, що відбувається у відеоролику. За допомогою цих мультфільмів ваше чадо зможе вивчити алфавіт, кольори, рахунок і фігури.

3. Luli TV

На цьому каналі кожен мультик відповідає за окрему тему. Наприклад, мультфільм "Colorful Rainbow" допоможе дитині вивчити кольори, мультфільм "I Can Count" - цифри, а "Bobby and Robby" - розвиває у дитини логіку і пам'ять.

4. Bob The Train

На цьому каналі головним героєм всіх мультфільмів є паровозик Боб. Він співає веселі пісеньки, які допомагають дітям вчити букви, цифри, фігури, кольори, дні тижня і т.ін.

5. English Singsing

На цьому каналі, крім веселих пісеньок, ви знайдете мультфільми, які містять простенькі діалоги для щоденного спілкування. Крім того, тут є мультики, створені за мотивами казок, а також мультфільми-словники на важливі теми.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", психологи розповіли, чим можуть бути небезпечні улюблені дитячі мультфільми.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "ранній розвиток" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини