Бруд - це добре: вчені здивували відкриттям про вплив чистоти на імунітет дитини

16,6 т.
Бруд - це добре: вчені здивували відкриттям про вплив чистоти на імунітет дитини

Багато батьків відчайдушно намагаються захистити своїх дітей від бактерій, постійно прибираючи в квартирі, проте американські вчені попереджають, що бруд необхідний для створення імунітету, а зайва чистота тільки шкодить здоров'ю дітей.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Вчені Джон Гілберт і Роб Найт, обидва батьки, написали книгу "Бруд добре: зайва чистота шкодить здоров'ю дітей", в якій пояснюють, чому занадто "чистий" спосіб життя негативно впливає на імунну систему людини.

Згідно їхньої думки, деякий вплив мікробів і мікроорганізмів у ранньому дитинстві насправді роблять позитивний вплив на здоров'я, тому що вони допомагають розвивати імунну систему. Також вони вважають, що випадки екземи, астми, сінної лихоманки і дитячого діабету найчастіше виникають у дітей, які рідко валяються в грязі або грають із тваринами.

Відео дня

Безперечно, збільшення практики гігієни - кип'ятіння води і пастеризація молока - допомогло запобігти низці захворювань і смертей, проте є і негативний вплив - діти ростуть в занадто чистих будинках.

Вчені провели дослідження, під час з'ясували, що діти, які не живуть у стерильних умовах, дуже рідко страждають на захворювання, такі як алергія або астма.

"Раніше ми жили в набагато більш великій кількості пилу. А в сучасних умовах імунна система не розвивається нормально", - прокоментувала результат д-р Марша Уіллс-Карп.

А доктор Гілберт зазначив, що вкрай важливо розповідати батькам про те, як правильно привчати організм дитини до навколишнього середовища, щоб імунна система формувалася правильно.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені назвали причини, чому дітям важливо рости в одному будинку з тваринами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки