"Друга моя основна робота": Ештон Кутчер виголосив сильну промову про дітей

9,3 т.
'Друга моя основна робота': Ештон Кутчер виголосив сильну промову про дітей

Відомий голлівудський актор і батько двох дітей Ештон Кутчер виступив з емоційною промовою про дитяче сексуальне рабство на слуханнях Комітету з міжнародних відносин Сенату США.

Ролик з його виступом був опублікований на Youtube-каналі Associated Press.

Актор є одним із засновників організації Thorn, яка бореться з дитячою порнографією і торгівлею людьми за допомогою цифрових технологій. Він називає це своєю другою основною роботою.

"Я бачив ролик, на якому гвалтують дитину, ровесницю моєї дочки. Насильник - американець - секс-турист в Камбоджі. Ця маленька дівчинка настільки звикла до того, що відбувається, що сприймала все як гру!" - сказав Ештон.

Відео дня

Актор зазначив, що своєю діяльністю він сподівається захистити всіх дітей від сексуального рабства. "Я співзасновник компанії Thorn, яка використовує технології для допомоги в ідентифікації та знаходженні жертв торгівлі людьми, а також боротьби з дитячою порнографією. Це моя основна робота. Моя друга робота - це бути батьком двох дітей: двомісячного сина і дворічної доньки. І я дійсно вірю, що це моя можливість захистити їх право на щастя і переконатися, що і суспільство, і уряд, теж захищає це право", - додав він.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", психолог дала кілька порад по вихованню,  як дитині не вирости насильником.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки