Скандал у Києві: дівчинка повернулася з дитсадка зі слідами побоїв

19,4 т.
Скандал у Києві: дівчинка повернулася з дитсадка зі слідами побоїв

Вихователя одного з дитячих садків Києва підозрюють у жорстокому поводженні з дітьми. 4-річна дівчинка повернулася додому з синцем на переніссі та гематомою на лобі.

Про це повідомляє ТСН.

Як розповіла мама дівчинки, коли вона прийшла за донькою в дитячий садок, та вийшла до неї назустріч з шишкою на лобі і синцями. Відразу сказала мамі, що сама вдарилася об двері, а вже дорогою в лікарню почала розповідати про конфлікт з вихователькою.

Дівчинка погано їсть, картоплю не любить зовсім, а в той день на обід було картопляне пюре та сосиска. "Вони хотіли відібрати сосиску, а я забрала, і вони мене побили", - говорить дівчинка.

Відео дня

У самому дитячому садку виховательку називають цінним співробітником і, на звинувачення батьків, кажуть, що вона не могла побити дитину, можливо дівчинка вдарилася сама. Однак зараз у закладі створено комісію і проводиться службове розслідування. Самої виховательки на робочому місці немає - вона на сесії, отримує другу вищу освіту.

Як повідомляв "Обозреватель", в найвідомішій дитячій лікарні України з'явився лікар-клоун.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки