Поліціянт із США допоміг дівчинці вирішити домашнє завдання

6,0 т.
Поліціянт із США допоміг дівчинці вирішити домашнє завдання

Лена Драйпер, 10-річна дівчинка з Огайо, зіткнулася з труднощами під час виконання домашнього завдання з математики. За допомогою вона вирішила звернутися в місцеву поліцію - написала повідомлення в соціальній мережі Facebook.

Про цю історію повідомляє straitstimes.

"У мене виникли проблеми з моєю домашньою роботою. Чи не могли б ви мені допомогти?" - запитала дівчинка.

"Ок. Як нам допомогти?" - відповів їй поліцейський.

Далі Олена попросила офіцера вирішити їй два приклади з математики.

Листування дочки з поліцейським на своїй сторінці в Facebook виклала мама дівчинки Моллі Драйпер. Пост швидко став популярним, зібравши понад 3 тисячі лайків та перепостів, незважаючи на те, що у відповідях офіцера користувачі знайшли помилку, про що і повідомили в коментарях.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель",  маленька дівчинка з Індонезії підкорила соцмережі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки