"Ви - злодій!" Батько емоційно висловився про недобросовісних дитячих тренерів

6,5 т.
'Ви - злодій!' Батько емоційно висловився про недобросовісних дитячих тренерів

Більшість батьків віддають своїх дітей на різного роду гуртки, секції та підготовчі заняття. Але ось проконтролювати, як проходить процес тренування, виходить не завжди. І бути впевненими в тому, що тренер сумлінно виконує свою роботу, ми не можемо.

Відомий тато-блогер Олексій Давиденко зіткнувся з подібною ситуацією, про що написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Мій син був на тренуванні, де тренер довго, весело і без упину тріпався з кимось по телефону, поки діти мучилися від нудьги. Я це випадково побачив, тому прямо посеред тренування підійшов до нього і сказав: "Я і інші батьки платять вам, щоб ви тренували наших дітей, а не розмовляли по телефону. Зараз, ви крадете час у наших дітей. Ви - злодій! "Можливо, це жорстко, але зате чесно" , - пише обурений батько.

Відео дня

Також блогер відзначає, що тренери, як і вчителі, діляться на дві категорії, одні відпрацьовують тренування (урок) на повну силу, надихаючи дітей на майбутні звершення, а другі можуть собі і перерву дозволити, і по телефону поспілкуватися. При цьому отримуючи однакову плату від батьків.

"Найчастіше, надати неякісну послугу дорослому можна лише один раз, а ось дитині - скільки завгодно довго, поки про це не дізнаються батьки. Тому, той хто надає неякісну платну послугу такий же злодій, як і той, хто обкрадає в під'їзді або обраховує на касі. Тільки одні крадуть гроші, а інші час. Час коштує дорожче!", - підвів підсумок блогер.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", блогер влаштував роботу над помилками у вихованні дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки