Вчені з'ясували, як стать майбутньої дитини впливає на здоров'я матері

12,3 т.
Вчені з'ясували, як стать майбутньої дитини впливає на здоров'я матері

Вчені з Медичного центру Векснера (США) з'ясували, що стать майбутньої дитини впливає на імунну систему майбутньої матері. Зокрема, стало відомо, що жінки, які очікують народження дівчинки, більш уразливі, ніж ті, у кого повинен народиться хлопчик.

Результати дослідження були опубліковані в науковому журналі Brain, Behavior and Immunity.

Вчені спостерігали за 80 вагітними жінками. Протягом усієї вагітності у них перевірявся рівень цитокінів у них в крові. Цей параметр показує, як імунітет реагує на зустріч з вірусами та бактеріями.

В результаті дослідження з'ясувалося, що імунна система майбутніх мам дочок реагує на інфекцію більш агресивно, і жінка важче переносить захворювання.

Відео дня

"Імунні клітини жінок, вагітних дівчатками, виробляли більше запальних цитокінів, коли піддавалися впливу бактерій. Це означає, що жінки, вагітні дівчатками, демонструють більш високу запальну реакцію при атаці на імунну систему в порівнянні з жінками, вагітними хлопчиками" , - прокоментувала результат автор дослідження Аманда Мітчелл.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з'ясували, що жінкам під час пологів потрібно їсти.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки