Важливий тато: навички, яким навчить тільки батько

18,5 т.
Важливий тато: навички, яким навчить тільки батько

Безсумнівно, мама - це головна людина в житті дитини, і основну частину часу з ним проводить саме вона. Але, а як же татусі? Адже сучасні чоловіки все більше беруть участь у вихованні дітей, не перекладаючи всі обов'язки на дружин. Крім того, психолог Артем Драконов стверджує, що є "ексклюзивні" навички, яким навчити дитину можуть тільки тата.

Про це пише сайт letidor.

Ранній розвиток

Мама для крихітки - це емоції, турбота і любов, а активна участь тата в житті немовляти - це більш швидкий розвиток комунікацій і взаємодії.

Самоконтроль

Перебуваючи постійно поруч з дитиною, мамі не завжди просто бути жорсткою у вихованні та вміти відмовляти. Папа ж - це приклад для наслідування, своєю строгістю і жорсткістю він показує, які повинні бути рамки поведінки, і як їх дотримуватися. Саме батько може навчити дитину адекватно оцінювати ситуацію і правильно на неї реагувати, без зайвих емоцій.

Відео дня

Віра в справедливість

Для маленької дитини тато - завжди його герой і захисник. При правильній участі у вихованні, саме батько зможе навчити малюка вірити в те, що наш світ може бути добрим і справедливим, а добро завжди перемагає зло.

Пригоди і веселі ігри

Яким би серйозним не був тато-герой, він ще і завжди веселун і клоун. Найвеселі ігри завжди з татом. Ну хіба мама погодиться шукати хробака "такого, як в казці"? Або зробить з простого походу в магазин цілу пригоду? А чого варто просто помити або відремонтувати машину з батьком? До будь-якого заняття з дітьми чоловіки знаходять більш креативний і веселий підхід, можливо тому, що вони самі в душі все ще пам'ятають про маленького хлопчика?

Папа + мама = щастя

Звичайно, все перераховане вище може зробити і мама, так само, як і тато цілком здатний впоратися з усіма обов'язками, які зазвичай лежать на жіночих плечах. Але якщо говорити про природний стан речей, то тато - це фізична активність і взаємодія з зовнішнім матеріальним світом, а мама - світ почуттів і емоцій. І тільки все разом - це джерело всіх потрібних знань, правильний розвиток і повноцінне сприйняття світу.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", кумедний ролик тата з танцюючим малюком підкорив соцмережі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки