Помирати більше не треба: в мережі запустили альтернативу "Синьому киту"

58,5 т.
Помирати більше не треба: в мережі запустили альтернативу 'Синьому киту'

Студенти другого курсу з Придністров'я запустили інтернет-гру "Білий ведмідь", яка є повною альтернативною гучним "групам смерті" в соціальних мережах.

Павло Доніка та Сергій Іордатій створили групу в соціальній мережі "ВКонтакте", з метою поліпшити цей світ і зробити його трішки добрішим.

"Напевно ви чули про гру "Синій кит", яка звела з розуму сотні дітей. Ми вирішили зробити їй повну протилежність. У даній грі Вам необхідно буде виконати 50 завдань, які протягом всієї гри будуть ставати все жорсткішими та жорсткішими. Почавши з нешкідливого "витерти в будинку пил" до "генерального прибирання всього будинку" (і це ще не найскладніше). Ніяких покарань за невиконання завдань не буде. Це залишиться на вашій совісті. А ось якщо у вас проблеми в батьками, впевнений, що пройшовши всі випробування ви налагодите стосунки зі своєю сім'єю", - описують свою ідею творці.

Відео дня

Як повідомляв "Обозреватель", психолог дала важливі поради, як уберегти дитину від гучних "груп смерті".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки