Діти не брешуть: Лілія Ребрик розповіла, як легко дізнатися про відносини вихователя і дитини

26,9 т.
Діти не брешуть: Лілія Ребрик розповіла, як легко дізнатися про відносини вихователя і дитини

Відома українська телеведуча поділилася з підписниками цікавим способом, який допомагає їй дізнатися про те, як пройшов день її дочки в дитячому саду, не вдаючись до стандартного питання "як справи в садку?".

Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, поділившись чудовими сімейними знімками.

"Знаєте, ми знайшли цікавий спосіб, як дізнатися, які стосунки у вашої дитини з вихователькою і з іншими дітьми, як до неї там ставляться... Адже це та тема, яка постійно хвилює дбайливих батьків. Тому що на питання: "як справи в саду?" - дитина, як правило, відповідає просто: "все добре", або "Нормально". А нам, батькам, цікаво знати все", - пише Лілія.

Відео дня

У своєму пості вона пропонує пограти з дитиною в дитячий сад, запропонувавши йому роль виховательки. А батькам під час гри побути дитиною.

"Папа нехай теж візьме участь у рольовій грі (наприклад, нехай він буде Микитою, Дімою, Ромою... кимось із дітей). А далі - ваша фантазія. Пропонуйте своєму малюкові (який зараз виконує роль виховательки) різні ситуації (наприклад: "я не хочу їсти", "не хочу спати", або "я скучила за мамою" або "мене образив Рома" ... Одним словом - ситуації, які вас цікавлять. І ви побачите, як ваша дитина буде грати роль виховательки! Що вона буде говорити, як вона говорить! Кричати і ображати, чи спокійно пояснювати. або застосовувати ще якісь методи... Все буде залежати від того, до якої манери поведінки дитина звикла в саду! Діти не брешуть!", - пише відома мама.

Варто зазначити, що такий спосіб справді діє, і подібні рольові ігри часто використовують у своїй практиці дитячі психологи. А що ви думаєте про таку методику? Поділіться з нами в коментарях, або на форумі mamaclub.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", Лілія Ребрик поділилася ніжним фото з донькою.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки