"Синій кит": український підліток створив гру-альтернативу

10,7 т.
'Синій кит': український підліток створив гру-альтернативу

Український підліток з Дніпропетровська Артем Гаращенко вирішив самотужки боротися з небезпечними віртуальними іграми, які закликають підлітків до суїциду. Для цього він створив гру, повністю протилежну "групам смерті".

Про це повідомляє видання Сегодня.

Кілька днів тому активіст презентував інтернет-квест, основний посил якого, підвищити якість життя і поліпшити результати гравців у найважливіших сферах.

"Наша гра - це корисна альтернатива, повна протилежність "синіх китів" і подібних до них. Гра не містить завдань, які можуть завдати шкоди будь-кому. Головна мета - поставити перед собою мету і досягти її. "Драйв Мотив" - це гра, що має різні гілки розвитку подій. Виходячи з Ваших цілей, для Вас будуть формуватися завдання. На даний момент гра складається з 30 завдань (30 днів), які повинен виконати гравець для перемоги. Завдання стають з кожним разом все складніше, але на їх виконання витрачається в середньому 20 хвилин в день", - розповів про свою ідею Артем.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", психолог розповіла, що в соцмережі страшніше "груп смерті".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки