Як захиститися від укусів комах: Комаровський назвав важливі рекомендації

23,4 т.
Як захиститися від укусів комах: Комаровський назвав важливі рекомендації

Літо, безсумнівно, прекрасна пора року, проте й у нього є свої мінуси - величезна кількість комах, від яких не завжди так легко вберегтися.

На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram відомий український педіатр Євген Комаровський поділився важливими рекомендаціями, які допоможуть правильно захиститися від укусів, і користуватися захисними засобами, не нашкодивши здоров'ю дитини.

1. Використовуйте репеленти тільки після ретельного знайомства з інструкцією;

2. Для дітей застосовуйте лише репеленти, дозволені до використання саме в дитячому віці;

Відео дня

3. Не використовуйте репеленти під одягом, не наносьте їх на рани або запалені ділянки на шкірі;

4. Особисто обробляйте шкіру дитини, не дозволяйте дітям самостійно користуватися репелентами;

5. Не розпилюйте аерозолі репелентів у закритих приміщеннях і автомобілях;

6. Бережіть очі! Спочатку нанесіть репелент на руку, а потім вже на шкіру обличчя;

7. Пам'ятайте: бджіл, ос і шершнів приваблює одяг яскравих кольорів і ароматна парфумерія;

8. Особлива обережність із залишеними на час солодощами (цукерки, фрукти і т. д.) і солодкими напоями: бджоли і оси можуть спробувати розділити вашу трапезу. Накривайте їжу, закривайте пляшки, стежте за тим, що берете в руки і до рота;

9. Не дозволяйте дітям пити з непрозорих ємностей (алюмінієвих банок, наприклад);

10. Не чіпайте вуликів, не досліджуйте вміст виявленого дупла і забороняйте це дітям;

11. За виявленні рою бджіл чи ос не робіть різких рухів, повільно відступайте;

12. Користуйтеся накомарниках і протимоскитними сітками.

 

Укуси комах. Профілактика. . 1. Використовуйте репеленти тільки після ретельного знайомства з інструкцією. . 2. Для дітей застосовуйте лише репеленти, дозволені до використання саме в дитячому віці. . 3. Не використовуйте репеленти під одягом, не наносите їх на рани або запалені ділянки на шкірі. . 4. Особисто обробляйте шкіру дитини, не дозволяйте дітям самостійно користуватися репелентами. . 5. Не розпилюйте аерозолі репелентів в закритих приміщеннях і автомобілях. . 6. Бережіть очі! Спочатку нанесіть репелент на руку, а потім вже на шкіру обличчя. . 7. Пам'ятайте: бджіл, ос і шершнів приваблює одяг яскравих кольорів і ароматна парфумерія. . 8. Особлива обережність із залишеними на час солодощами (цукерки, фрукти і т. Д.) І солодкими напоями: бджоли і оси можуть спробувати розділити вашу трапезу. Накривайте їжу, закривайте пляшки, стежте за тим, що берете в руки і в рот. . 9. Не дозволяйте дітям пити з непрозорих ємностей (алюмінієвих банок, наприклад). 10. Не чіпайте вуликів, які не досліджуйте вміст виявленого дупла і забороняйте це дітям. . 11. При виявленні рою бджіл чи ос не робіть різких рухів, повільно відступайте. . 12. Користуйтеся накомарниках і протівомоськитнимі сітками. . # Докторкомаровскій # неотложнаяпомощь # літо # укусинасекомих # советиЕОК # рекомендацііЕОК

A post shared by Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy) on

Як раніше повідомляв "Обозреватель", в Україні зафіксовані перші випадки хвороби Лайма.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки