У Бельгії батьків засудили за альтернативне харчування немовляти

9,4 т.
У Бельгії батьків засудили за альтернативне харчування немовляти

У середу, 14 червня, бельгійський суд визнав винними батьків немовля, яке загинуло через зневоднення і нестачу в його харчуванні корисних речовин - подружжя вірило в альтернативне харчування, і годувало дитину рослинною сумішшю.

Про це повідомляє видання ВВС.

На момент смерті семимісячний малюк важив всього 4,3 кілограма. Мати і батька визнали винними у ненавмисному вбивстві і засудили до шести місяців в'язниці умовно.

З'ясувалося, що у матері не було грудного молока, а від суміші дитина відмовлялася. Тому, будучи власниками магазину здорового харчування, батьки годували дитину сумішшю, приготовленою з вівса, гречки, рису і кіноа.

Відео дня

Під час слідства з'ясувалося, що батьки вважали, що таке харчування для дитини вони обрали, вважаючи, що вона не переносить лактозу і глютен. Хоча ніяких відповідних висновків лікарів не було. Коли стан малюка погіршився, вони відвезли його до лікаря-гомеопата, а він вже викликав швидку. Однак до лікарні маленького Лукаса довезти не встигли.

Як раніше повідомляв "Обозреватель",  названі найпоширеніші причини дитячого плачу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки