МоваЯзык

/ mamaclub

Метрова змія "прогулялася" біля дитячого майданчика у Львові: опубліковано відео

Біля дитячого майданчика у Львові, проповзла величезна змія.

Як повідомляє ТСН, вона сильно налякала місцевих жителів.

Школярі зняли змію на відео і розповіли, що спочатку вона повзла до них, а потім почала тікати. Дітям не було страшно, а батьки турбуються - вже не раз просили, щоб ЖЕК викосив гущавину біля дитячого майданчика, але марно.

"Якщо це вуж, то нічого такого страшного, а якщо це якісь змії отруйні, то страшно, тому що наслідки плачевні. Наскільки відомо, в поліклініках і лікарнях немає сироватки проти отруйної вакцини", - говорить Наталя Войтович.

Плазуна у цьому районі бачать не вперше. Два тижні тому на території дитячого садка охоронець помітив змію. Це був час обіднього сну, дітей на вулиці не було, тому вони не злякалися. Тоді її не спіймали, він втік ще до приїзду фахівців-зоологів.

Зоолог підтвердив, що на відео саме вуж - просто великий. На це вказує форма хвоста. Незважаючи на розміри і навіть гучне шипіння фахівець радить плазунів не боятися - не панікувати, а перечекати, поки змія поповзе в безпечне місце.

"Ніколи змія сама на вас нападати не буде. І гнатися за вами - тим більше. Бігти не потрібно. Звичайно, якщо гнатися за цією змією, стукати палицею або камінням - всяке може бути", - пояснює доцент кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Те, що змії з'являються в місті, каже фахівець, свідчить про хороший стан навколишнього середовища. Але пильності втрачати не варто, адже у Львові бачили не тільки вужів - навесні біля дитячого садка спіймали отруйну змію.

Раніше "Обозреватель" повідомляв про те, як захиститися від укусів комах.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини