"Не цілуйте новонародженого": мама хворого малюка попереджає про небезпеку

22,4 т.
'Не цілуйте новонародженого': мама хворого малюка попереджає про небезпеку

Мама новонародженого малюка попереджає батьків, щоб ті не цілували свою новонароджену дитину, після того, як її малюк заразився смертельним менінгітом.

Як повідомляє The Daily Mail, 26-річна Крістал Хейс і її дев'ятиденний син Гуннер потрапили в лікарню, після того, як у дитини піднялася висока температура.

Лікарі діагностували у дитини небезпечний вірус менінгіту. Обстеживши новонародженого, лікарі з'ясували, що інфекція могла потрапити в слабкий дитячий організм через простий поцілунок.

"Вони можуть відчувати себе добре, добре виглядати і не мати ознак або симптомів чого-небудь, але ці крихітні сплячі віруси можуть бути фатальними. Я буду обіймати мого малюка і ніколи не буду цілувати чужого новонародженого. Я ніколи не поцілую жодного з моїх інших новонароджених дітей. Занепокоєння і біль, які ми відчували в той день, були вище слів і не коштували тисячі поцілунків", - говорить мама дитини.

Відео дня

Вперше батьки помітили, що з малюком щось не так під час нічного годування. Дитина була теплою, але мама списала це на спекотну погоду. На наступний ранок температура була вже 38,9 градусів. Батьки спробували роздягнути її, але дитина стала плакати, як тільки до неї торкалися. Дихання було частим.

Уже в дитячому відділенні йому різко стало гірше і лікарі діагностували вірусний менінгіт. Втім, лікарям вдалося впоратися з інфекцією.

Зараз малюк повністю видужав і його здоров'ю нічого не загрожує.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", згідно з останніми дослідженнями, діти, які сплять в окремій кімнаті, швидше і легше засинають.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки