Психопатія: діти з ризиком по-різному реагують на сміх

6,4 т.
Психопатія: діти з ризиком по-різному реагують на сміх

Недавнє дослідження з'ясувало взаємозв'язок реакції на сміх і ризику психопатії. Психопатології - це розлад дорослої особистості. Але відомо також, що є діти, які мають більш високий ризик розвитку захворювання.

Такі діти демонструють дві основні риси особистості: вони більш руйнівні і показують черствість і байдужість.

Дослідники висунули гіпотезу про те, що діти, які відображатимуть ці риси, стійкі до "заразливим сміху".

Для цього вивчили поведінкові і нейронні реакції на сміх у 32 хлопчиків у віці від 11 до 16 років, які відрізнялися черствістю, бесстрастностью і руйнівним поведінкою, а також у 30 хлопчиків з деструктивною поведінкою.

Відео дня

Вчені також вивчили 31 дитини контрольної групи, які не показали будь-яких факторів ризику психопатії. Вони були того ж віку, етнічного складу та соціально-економічної приналежності, як і групи ризику. Елементи управління також були підібрані по лівій або правій хиральности і IQ.

Використовували функціональну МРТ, дослідники вивчили активність мозку цих дітей, в той час як вони слухали справжній сміх, "підроблений" сміх і плач.

Для того, щоб оцінити їх поведінкові реакції, хлопчиків попросили відповісти на питання, використовуючи шкалу від 0 до 7.

Було встановлено, що діти, які мають фактори ризику психопатії, висловили набагато більш слабке бажання приєднатися до сміху в порівнянні з контрольною групою, і з хлопчиками, які були деструктивними, але не мали черствість і байдужість.

Крім того, хлопчики з підвищеним фактором ризику психопатії показали зниження активності мозку в двох областях: передній островковой і додаткової моторної зони.

Це не означає, що ці діти приречені стати психопатами або небезпечними антисоціальними особистостями.

Розуміння цих механізмів дуже важливо для поліпшення існуючих підходів до лікування для хворих дітей та їхніх сімей, які потребують допомоги і підтримки.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", вчені дізналися, які діти схильні в майбутньому до суїциду.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки