МоваЯзык

/ mamaclub

Вакцинувати чи ні: в Італії тепер це будуть вирішувати лікарі

Італійський МОЗ ухвалив, що рішення щодо імунізації дитини тепер буде ухвалювати власний лікар або педіатр.

Тільки медик зможе вирішити, чи повинна дитина бути вакцинована або ж його імунізацію слід відкласти перед відвідуванням дитячого садка, повідомляє Тgcom24.

"Обов'язкові щеплення повинні бути зроблені або не здійснені там, де є для цього медичні показники", - сказано на сайті італійського відомства.

Для того, щоб відмовитися від вакцинації, необхідні "певні задокументовані медичні умови і протипоказання, які повинні бути завірені терапевтом або педіатром".

Крім того, в документі МОЗ сказано, що для тих, хто не вразливий до тієї чи тієї хвороби або вже перехворів нею, можливість не робити щеплення повинна бути також доведена документально.

Тим дітям, які не вакциновані, забороняється відвідувати дитячі садки, як державні, так і приватні, навіть якщо їхні батьки вже сплатили штраф за ухилення від вакцинації. Втім, заборона не поширюється на обов'язкову шкільну освіту.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", для того, щоб зміцнити імунітет дитини, процес загартовування потрібно проводити, дотримуючись кількох нескладних правил.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини