МоваЯзык

/ mamaclub

Новий закон про аліменти в Україні: повний текст

7 грудня за законопроект № 7277, який посилює покарання за ухилення від сплати аліментів, у другому читанні проголосували 294 народних депутата. Документ тепер має підписати спікер парламенту і президент України.

"Обозреватель" пропонує увазі читачів повний текст законопроекту № 7277, який передбачає ряд обмежень і заходів проти тих громадян України, які ухиляються від сплати аліментів.

Відзначимо, що згідно з прийнятим законопроектом, до громадян України, які не сплачували аліменти більше ніж півроку, будуть застосовуватися суворі заходи, серед яких:

  • Заборона на виїзд за кордон до ліквідації заборгованості.

  • Заборона на розпорядження правом виїзду дитини за кордон.

  • Заборона на керування автомобілем, використання зброї.

  • Звільнення від сплати будь-яких зборів при подачі заяви до суду.

  • Призначення два місяці громадських робіт, оплата за які піде на погашення заборгованості.

У разі ухилення від соціальних робіт, суд може зобов'язати боржника відбувати адміністративний арешт. В такому випадку одна доба арешту дорівнюватиме 15 годинам невідбутих соцробіт. При цьому такий арешт не може тривати довше 15 діб.

Соціальні роботи не призначаються особам, визнаним інвалідами 1 або 2 групи, вагітним жінкам, жінкам старше 55 років і чоловікам старше 60 років.

Як повідомляв "Обозреватель", за інформацією Мін'юсту, більше 500 тис. Українських дітей є жертвами ухилення від сплати аліментів з боку батьків.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини