"Це не шкідливо!" Комаровський розкрив важливий секрет про харчування дітей

82,0 т.
Комаровський розкрив важливий секрет про харчування дітей

Не треба хвилюватися, якщо дитина не хоче їсти молочні продукти і через це не отримує достатньо кальцію та білка. Річ у тім, що джерелами цих корисних елементів можуть стати овочі, фрукти, риба, м'ясо і яйця.

Про це повідомив відомий український лікар Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram. За його словами, відсутність у раціоні молочних продуктів зовсім не є критичною.

"Нерідко скаржаться нам на дітей, які не їдять молочне. Це не шкідливо, але це вкрай неприємно для батьків таких дітей", – написав він.

Комаровський розкрив важливий секрет про харчування дітей
Відео дня

Комаровський зазначив, що головна проблема полягає саме в тому, що така ситуація незручна для батьків. Їм доводиться щось вигадувати, щоб нагодувати дитину.

За словами лікаря, все ж є один молочний продукт, який їдять майже всі діти, – це морозиво.

"Хвилювання, пов'язані з тим, що дитина не їсть молочні продукти, зазвичай обумовлені тим, що в молочних продуктах є багато кальцію і білка. Немає молочних продуктів – не вистачає. Насправді приводу хвилюватися у вас немає. Білка багато і в рибі, і в м'ясі, і в яйцях. Кальцію величезна кількість в тій самій рибі, зелених овочах і фруктах", – наголосив Комаровський.

Не рідко скаржаться нам на дітей, які не їдять молочне. Це не небезпечно, але це вкрай неприємно для батьків таких дітей. ⠀ Головна проблема полягає саме в тому, що це незручно саме батькам. Їм доводиться щось придумувати, щоб нагодувати дитину молочним. Проте, є один молочний продукт, який все напевно знають, і всі діти його їдять – морозиво. Так що морозиво вже точно дитина їсть. ⠀ Хвилювання, пов'язані з тим, що дитина не їсть молочні продукти, як правило обумовлені тим, що в молочних продуктах є багато кальцію і багато білка. Немає молочних продуктів – не вистачає. Насправді, приводу хвилюватися у вас немає. Білка багато і в рибі, і в м'ясі, і в яйцях. Кальцію величезна кількість в тій же рибі, в зелених овочах і фруктах. ⠀ Відсутність в раціоні молочних продуктів зовсім не є критичним. Величезна кількість ссавців ніколи не бачать молочні продукти після закінчення періоду млекопітанія, і себе прекрасно при цьому відчувають. ⠀ # докторкомаровскій # відеоЕОК # ШДК # школадокторакомаровского # пітаніеребенка # молочниепродукти # здоров'я # кальцій # білок

Публікація від Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Як повідомляв OBOZREVATEL, Комаровський розповів, що для того, щоб дитина не заразилася вошами від інших людей, треба навчити її уникати безпосереднього контакту голови до голови, носити "правильний" одяг. А якщо все ж малюк підхопив паразитів – лікувати його "Перметрином".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки