Ризик дитячого ожиріння навчилися знижувати шляхом аналізу грудного молока

6,7 т.
Ризик дитячого ожиріння навчилися знижувати шляхом аналізу грудного молока

Вчені з США виявили, що молоко годуючих жінок відрізняється за складом в залежності від їх ваги, а наявність або відсутність в ньому певних речовин може бути прогностичним фактором дитячого ожиріння.

Результати дослідження опубліковані в The American Journal of Clinical Nutrition, повідомляє Science Daily.

Ожиріння матері є одним з найсильніших предикторів дитячого ожиріння, яке підвищує ризик розвитку діабету 2 типу, заявляє автор дослідження Ельвіра Ісганайтіс. Важливим фактором в післяпологовий період є харчування.

Ризик дитячого ожиріння навчилися знижувати шляхом аналізу грудного молока
Відео дня

Дослідники виявили особливості складу грудного молока відповідно до стану ваги матері. Так, вміст аденіну в молоці матерів з ожирінням був пов'язаний зі збільшенням ваги у дітей.

У різний час з моменту народження в молоці матерів з надлишковою вагою були виявлені метаболіти, що відрізняють його від молока матерів з нормальною вагою.

Вчені говорять, що певне поєднання виявлених метаболітів може бути терапевтичної мішенню для поліпшення профілю грудного молока і допоможе захистити дітей від ожиріння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки