МоваЯзык

/ mamaclub

У дитини ріжуться зубки: як допомогти?

Зуби, особливо – зубки малюків – це яскравий показник здоров’я в цілому.

Прорізування перших молочних зубів у дитини – важливий етап на зорі життя, який закладає фундамент здорового зубного ряду на все життя.

Однак процес появи на світ перших дитячих зубів дуже хворобливий та зазвичай його супроводжує біль та недуга, а часто – підвищення температури та навіть порушення роботи кишечника. Для батьків цей процес означає безсонні ночі, стрес та и безпорадність від неможливості якось допомогти немовляті.

В той самий час перші зубки – це й показник здоров’я та правильного розвитку організму малюка. Не випадково у багатьох народів поява перших зубів у дитини – велике сімейне свято. Щасливим батькам зазвичай даруються срібні ложки – "на перший зуб", а сам малюк від цієї події вже набирає нові можливості, в тому числі пов’язані з підвищенням своїх навичок щодо переробляння їжі.

Як триває процес прорізування зубів

В нормі в кожної дитини вже від народження є сформовані молочні зуби, але поки що вони заховані під яснами. З часом, коли зубна тканина стає біль міцною, ясна над ним пом’якшуються, потім – прорізуються, і нарешті перший зубік виглядає на світ божий.

Проте, не дивлячись на щастя батьків, процес прорізування не можна назвати приємним, - адже біль досить реальна. Навіть дорослі відчувають дискомфорт при прорізуванні зубів, хоча ми чудово усвідомлюємо причини цих процесів та можемо боротися з їхніми симптомами.

Малюк, зі свого боку, геть невтямки, що з ним трапилося, і від цього він ще більше починає капризувати та проявляти всі можливі види хвилювань, щоб дати зрозуміти батькам: потурбуйтеся про мене, зі мною щось негаразд!

Можливі проблеми при прорізуванні перших зубів

Перші зуби у дитини з'являються зазвичай на 6-мe або навіть 8-му місяці після народження. Малюк ще не вміє говорити і тому все своє невдоволення будь-яким дискомфортом зазвичай проявляє плачем. Для розуміння того, що батьки зіткнулися саме з першими зубками, що ріжуться, слід знати всі ознаки очікуваної появи "зубастика".

До них можна віднести:

- підвищення температури до рівня субфебрильних показників - 37-37,2°С;

- розлад шлунку (діарея), пов'язана найчастіше з тим, що дитина інтуїтивно намагається жувати предмети, щоб ясна швидше прорізалися;

- стоматит, бо намагання гризти усі що можна, дитина може занести до рота інфекцію;

- неспокійний сон, плач.

Дентінокс – ефективний засіб, для дітей при прорізуванні зубів

На щастя, сучасна наука навчилася справлятися з цими незручностями, які можуть зробити свято появи перших зубів неприємним. У той же час, батькам слід звертати особливу увагу на якість таких продуктів, адже дитячий організм ще дуже ніжний і сильні хімічні речовини можуть йому нашкодити.

Німецькі вчені з особливою ретельністю підійшли до вирішення цього завдання і створили унікальний продукт Дентінокс гель, - ідеальний в якості помічника при прорізуванні перших молочних зубів у малюків.

Створення такого препарату в формі гелю виявилося можливим завдяки гармонійному поєднанню інноваційних технологій і натуральних компонентів.

До його складу входять такі особливі компоненти, які вже прекрасно себе зарекомендували на практиці, як:

- ромашка - має потужну протизапальну дію, при цьому натурального походження, а якість зібраних рослин перевіряється регуляторними органами Німеччини;

- лідокаїну гідрохлорид - знеболювальний компонент місцевої дії, в кількості, що гарантує абсолютну безпеку застосування у маленьких дітей;

- полідоканол 600 – знеболювач місцевої дії, завдяки якому речовини, які є складовою частиною гелю, утримуються на слизовій оболонці ротової порожнини, що дозволяє препарату надавати більш тривалий ефект.

Даний препарат можна використовувати як в домашніх умовах, так і в подорожах або на прогулянках. Це особливо важливо наразі, коли молоді сім'ї ведуть активний спосіб життя, часто подорожують і своїх діток ростять такими ж непосидьками, як і їхні батьки.

Інноваційна формула німецьких дослідників має ще одну важливу властивість - застосування даного препарату не викликає появи карієсу!

Тисячі сімей вже переконалися в ефективності і безпеки гелю Дентінокс при прорізуванні перших дитячих зубів, завдяки чому він став незамінним помічником німецьких матусь в цій важливій справі.

Прийшов час і батькам українських малюків переконатися в тому, що перші зубки не обов'язково повинні супроводжуватися нестримним плачем і безсонними ночами.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Поради лікарів" на сайті "OBOZREVATEL".

Блоги медицини