МоваЯзык

/ mamaclub

В Україні скасували медкарти: які документи тепер потрібні дітям

Міністерство охорони здоров'я підписало роз'яснення щодо скасування "Медичної карти дитини (для дошкільних та загальноосвітніх закладів)".

Це означає, що відтепер при вступі до дитсадок більше не потрібно надавати медичну картку особливої форми. Про це йдеться на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Отже, при надходженні дитини в дитсадок батькам тепер потрібно просто відвести дитину до сімейного лікаря або педіатра і отримати довідку про стан здоров'я малюка.

Для вступу до школи дитині потрібна довідка про проходження профілактичного медогляду (її потрібно передати шкільній медсестрі або лікарю). Форму довідки та направлення на профогляд видає, знову ж таки, лікар первинної медицини, з яким у дитини підписано декларацію.

При необхідності і за згодою батьків лікар також може зробити запис про хронічні або вроджених захворюваннях у відповідній довідці.

Також вам знадобиться копія "Карти профілактичних щеплень" (форма №063 / о), до якої внесені всі дані про щеплення і ревакцинації. Цей меддокументи також видає педіатр або сімейний лікар.

Крім цих довідок у вас більше ніяких медичних документів вимагати не мають права.

Раніше "МедОбоз" розповідав про те, як лікарі ставляться до наміру МОЗ скасувати медкарти і талони.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "медична реформа" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини