МоваЯзык

/ mamaclub

Вчені знайшли засіб для лікування смертельної харчової алергії

Діти з алергією на арахіс зможуть остаточно подолати небезпечну для життя реакцію терміном до чотирьох років.

Про це повідомляє The Daily Mail, посилаючись на австралійських дослідників, які зробили прорив у лікуванні смертельної алергічної реакції на арахіс у дітей.

Імунолог і алерголог професор Мімі Тан стала ініціатором нової форми лікування, яка поєднує в собі пробиотик із арахісовим білком, відомої як PPOIT.

Лікування призначене, щоб перепрограмувати реакцію імунної системи на алерген і в довгостроковій перспективі розвинути толерантність організму до нього, а не просто уникати його.

У дітей, які брали участь в імунотерапії, була смертельна алергічна реакція на горішки, і батькам доводилося весь час контролювати, щоб вони навіть не траплялися дітям на очі.

Протягом 18 місяців малюкам давали пробіотик лактобактерію рамнозус із білком арахісу. Після цієї терапії 70% дітей позбулися будь-якої реакції на арахіс, як ніби її не було зовсім. Всього, участь в експериментальній терапії взяло 48 дітей.

"Після закінчення терапії, і в перебігу чотирьох років після неї, дві третини дітей зберегли десенсибілізацію до арахісу і спокійно можуть його вживати в своєму щоденному раціоні", - розповідає Мімі Тан.

Професор також переконана, що з проведенням великих клінічних досліджень з'являється надія на вилікування від інших важких форм харчових алергій у дітей.

Алергія на арахіс є найбільш поширеною причиною анафілаксії та однією з найбільш поширених причин смерті від харчової алергії.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", через шість днів після свого першого дня народження, маленька Лорел Барес відчула себе погано.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини