МоваЯзык

/ mamaclub

Кольки новонароджених: що робити

Одна з найпоширеніших проблем у новонароджених малюків - це кольки. Вони буквально заважають жити малюкові, псують йому настрій, змушують ридати і страждати. Ось все, що я пам'ятаю про кольки.

Кольки - це сильні болі в животі, які є нормою. Багато дітей проходять цей етап розвитку організму. Такий стан може тривати від кількох тижнів до кількох місяців. Як я зрозуміла зі свого досвіду, ліків від цієї недуги немає.

Все, що вам може запропонувати педіатр і провізор в аптеці, більше розраховано на психіку батьків, а не для допомоги дитині, яка страждає.

У нашому випадку коліки підкралися непомітно. Перші тижні з малюком були спокійними - їжа на вимогу, сон і практично повна ідилія. Тут як тут прийшли коліки. Особливо вони мучили дитину вночі.

Що ми робили, щоб позбутися від кольок

1) Масаж животика

2) Засоби з симетиконом

3) Давати укропную водичку

4) Носити в вертикальному положенні

5) Дієта годуючої матері

6) Газовідвідна трубочка

Скажу відразу, жоден з методів нам не допоміг. напад кольок як тривав кілька годин, так і не закінчувався. І не важливо, чи давали ми ліки, стрибали з бубном або молилися богу кишкової коліки.

Масаж живота, проте, був дуже корисним. Він позитивно впливав на перистальтику кишечник, завдяки чому малюк регулярно какав.

Ліки. Я страшенно переживала через хімію та шкідливі речовини, які могли б зашкодити моїй ніжній квіточці. Але перечитавши знайти відгуки і я заспокоїлася і зрозуміла, що симетикон дійсно не надходить в кров. У підсумку ми почали з найдешевших препаратів, а закінчили найдорожчим. Кілька років тому він коштував близько 400 гривень. Ефекту нуль, але коли даєш маляті ліки, як-то стає легше, в психологічному плані.

Кропова водичка. Надає вітрогонний ефект, дуже корисна для дитячого організму. Іноді мені здавалося, що вона дійсно діє. Можна було робити самому, а можна було купити аптеці.

Носили на руках, носили в слінгу, стежили за тим, щоб після їжі повітря вийшло. У будь-якому випадку всі батьки носять своїх малюків, а не дивляться на них в ліжечку. Це була одна з найбільш дивних порад.

Дієта матері-годувальниці. Сиділа з самого народження і до трьох місяців. Як тільки кинула дієту, через кілька тижнів коліки закінчилися. Тому сміливо можу сказати, що ніякі продукти, які їсть мама, не впливають ні на кольки, ні на інші області організму дитини.

Газовідвідна трубочка здавалася нам знаряддям тортури, як і клізма. Коли трапився запор зі страшним приступом коліків, ми здалися. Під покровом ночі чоловік побіг в аптеку. Прийшов, довго кип'ятили, вивчав, що до чого. Трубочка допомогла: гази відійшли, а колька пройшла, так як і зазвичай через кілька годин.

Висновок: нічого страшного в кольках немає, але про це так легко можна говорити, коли ваша дитина це вже пережила. Масаж, вертикальні носіння - це все прекрасно і корисно. Ліки від коліки - фікція. Вони існують більше для батьків, які не можу нічого не робити.

Головний висновок: при боротьбі з коліками вам допоможуть лише час і терпіння.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, як привчити дитину до горщика: досвід молодої мами.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Тег
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини