Як швидко заспокоїти істерику в дитини: крутий лайфхак. Відео

22,9 т.
Як швидко заспокоїти істерику в дитини: крутий лайфхак. Відео

Один із найгірших кошмарів батьків немовляти, який може довести "до ручки" будь-кого, – істерика малюка, яку не можна зупинити ні годуванням, ні зміною пелюшок, ні "танцем із бубнами".

Молодий тато, 26-річний Лоні Картер з Сент-Луїса штату Міссурі, здається, знайшов спосіб швидко привести дитину в норму, передає Тhesun.

Заспокоїти істерику виявилося дуже просто

Він поділився відео, на якому демонструє свій лайфхак і його ефективність. Так, чоловік записав на диктофон телефону плач своєї дитини і під час чергової істерики ввімкнув запис малюкові, примовляючи: "Це ти так кричиш", після чого той миттю заспокоївся.

Відео дня

Є думка, що діти не люблять власний крик майже так само, як і дорослі, тому такий спосіб цілком може виявитися ефективним.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, які батьківські прояви турботи про здоров'я дитини насправді калічать дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки