Як вберегти дитину від травм: Комаровський дав важливі поради

65,4 т.
Комаровський дав поради, як вберегти дитину

Для того, щоб маленька дитина не травмувалася, потрібно дотримуватися декількох правил. Наприклад, важливо не залишати немовля на поверхнях без огороджень, блокувати двері на балкон і сходи, не забувати, що москітна сітка на вікні не вбереже дитину від падіння на землю.

Про це написав відомий лікар Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram. Він склав великий список рекомендацій для батьків.

"Прислухайтеся до основних порад, які дозволять вашому здоровому глузду перемогти вашу втому, неуважність і наївну віру в те, що саме вам і вашій дитині пощастить..." – зазначив лікар.

Комаровський дав поради, як вберегти дитину
Відео дня

Надаємо список рекомендацій від Комаровського:

 • Не можна залишати дитину саму на поверхнях, які не мають огороджень.

 • Під час підйому бічних стінок ліжок потрібно обов'язково фіксувати їх засувками.

 • Іграшки в ліжку або манежі не мають перетворитися на сходинки й дати малюкові можливість випасти.

 • Важливо використовувати ремені безпеки у візочках і автомобільних кріслах.

 • Не можна ставити меблі біля вікон.

 • Не потрібно дозволяти іншим дітям носити немовля на руках.

 • Кути й гострі краї меблів потрібно закривати спеціальними захисними накладками.

 • На вікнах важливим є захист від можливого відкриття їх дитиною.

 • Москітні сітки рятують тільки від комарів – однорічний малюк може легко випасти, спершись на таку конструкцію.

 • Потрібно блокувати двері на балкон і входи-виходи зі сходів.

 • Важливо прибирати іграшки, розкидані підлогою.

 • Не можна дозволяти дитині стрибати на ліжках.

 • Потрібно покласти гумові килимки там, де слизько.

 • Все гостре важливо зберігати в ящиках з засувкою-замком, а скляне – високо або в закритих шафах.

 • Також важливо ховати або фіксувати нестійкі меблі.

 • Потрібно пам'ятати, що друзі сім'ї можуть бути не такими пильними, як самі батьки, і уважно стежити за дитиною в гостях.

Прислухайтеся до основних порад, які дозволять вашому здоровому глузду перемогти вашу втому, неуважність і наївну віру в те, що саме вам і вашій дитині пощастить ... ⠀ 🔴 Не залишайте немовляти одного на поверхнях, які не мають огороджень (пеленальний столик, ліжко, диван, стіл і т. д.). ⠀ 🔴 Не дозволяйте іншим дітям носити вашої дитини на руках. ⠀ 🔴 Обережно з іграшками в ліжку або манежі - вони не повинні перетворитися в сходинки і дати дитині можливість вибратися (випасти) з ліжечка. ⠀ 🔴 При підйомі бічних стінок дитячих ліжок обов'язково фіксуйте їх засувками. ⠀ 🔴 Використовуйте ремені безпеки в колясках і автомобільних кріслах. ⠀ 🔴 Не ставте меблі біля вікон. ⠀ 🔴 Кути і гострі краї меблів закривайте спеціальними захисними кутовими накладками. ⠀ 🔴 На вікнах - захист від можливого відкриття їх дитиною. ⠀ 🔴 Москітні сітки захищають тільки від комарів - однорічна дитина може легко випасти, спершись на таку конструкцію. ⠀ 🔴 Блокуйте двері на балкон і входи-виходи зі сходів. ⠀ 🔴 Прибирайте іграшки, розкидані по підлозі. ⠀ 🔴 Не дозволяйте стрибати на ліжках (диванах і т. П.). ⠀ 🔴 Гумові килимки там, де слизько (в басейні, у ванній). ⠀ 🔴 Все гостре (ножі, виделки, ножиці, голки, мамин манікюрний набір і т. Д.) Зберігайте в закритих ящиках з засувкою-замком. ⠀ 🔴 Все скляне - високо або в закритих шафах. ⠀ 🔴 Ховайте (фіксуйте) нестійку меблі (табуретки і т. Д.). ⠀ 🔴 Убезпечивши свій будинок, будьте особливо обережні, залишаючи його. Ваші друзі можуть бути не так пильні, як ви, або не мати дітей. Уважно стежте за дитиною в гостях! ⠀ # докторкомаровскій # 365советов # батьківство # сім'я # діти # безпеку # травматизм # здоров'я

Публікація від Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Як повідомляв OBOZREVATEL, Комаровський розповів, що для того, щоб дитина не плакала під час купання, не потрібно застосовувати жодного насильства. Також важливо підібрати вдалий час доби, температуру води і навіть інтенсивність освітлення у ванній кімнаті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки