Як зачати дівчинку: названі популярні способи

Як зачати дівчинку: названі популярні способи

Багато пар, які планують дітей, здебільшого хочуть дитину конкретної статі. Тому вдаються до різних методик зачаття, що часто не мають ніякої наукової підтримки. Наприклад, робити спроби в певні місяці, дні тижня, фази місяця тощо.

"Планувати стать дитини дуже складно, якщо мова не про ЕКО, де в лабораторних умовах є можливість відсортувати сперматозоїди за набором хромосом і здійснити цілеспрямоване запліднення яйцеклітини", – стверджує лікар Віктор Литвиненко.

Водночас все-таки існують теорії, здатні збільшити шанси народження малюка бажаної статі.

MedOboz підібрав для вас найбільш науково обґрунтовані методики для зачаття дівчинки.

Відео дня
Як зачати дівчинку

Вибирайте правильну позу і дні циклу

Є теорія, що "чоловічі" сперматозоди жвавіші, ніж "жіночі", тому в рівних умовах вони більш ймовірно запліднять яйцеклітину. Заразом, вони менш "живучі", тому не можуть довго проявляти активність.

І щоб дати іншим більше шансів встигнути досягти мети, потрібно під час сексу вибирати пози, за яких еякуляція відбувається максимально близько до отвору матки (без глибокого проникнення), а для надійності вибирати період статевого акту за 2-3 дні до овуляції ("жіночі" живчики за цей час не загинуть і продовжать рухатися до мети).

Найоптимальніші пози для зачаття дівчинки – на боці ззаду, класична і тощо.

Зменшуйте калорії

Плануючи вагітність, жінці можна звернутися і до зміни раціону на користь менш калорійного. І бажано це робити за кілька тижнів до спроб зачаття.

Так, багато спостережень і досліджень показують, що якщо майбутня мама вживала дуже ситну калорійну їжу, то на світ частіше з'являлися хлопчики. Якщо ж раціон більше схилявся до дієтичного – дівчинки.

Такий взаємозв'язок відстежувалася і на гризунах, наприклад, на хом'яках або мишах.

Тільки вдаючись до такої спроби зачати дитину, важливо не перестаратися з урізанням калорійності раціону, інакше насамперед постраждає майбутній малюк.

"Окисліть" організм

Також є версія, що в кислому середовищі у "жіночих" сперматозоїдів є більше шансів на виживання і досягнення мети. Тому майбутній мамі варто спробувати внести в раціон більше продуктів, які "окислюють" організм, а не роблять його більш лужним. Зокрема, такі властивості має м'ясо, молочні продукти і цитрусові.

Знову ж, корекцію харчування варто здійснити заздалегідь і не перестаратися. Інакше наслідком може стати підвищення кислотно-лужного балансу в організмі, що призведе до серйозних порушень як в організмі мами, так і дитини.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, які способи можуть допомогти зачати хлопчика.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки