Чому чоловік не може мати дітей: 5 маловідомих причин

28,8 т.
Чому чоловік не може мати дітей: 5 маловідомих причин

Під час експериментальних досліджень експерти назвали п'ять маловідомих причин зменшення кількості сперматозоїдів.

Як пише газета "Сегодня", серед факторів такі, як гаряча вода і телевізор.

Вчені довели, що гарячий душ або ванна з дуже гарячою водою протягом 30 хвилин знижують кількість сперматозоїдів. А ось у чоловіків, які відмовляються від гарячого душу, цей показник сперматозоїдів підвищується майже на 50%.

Ще одне дослідження продемонструвало, що чоловіки, які витрачають на перегляд телевізора більше 20 годин на тиждень, мають на 50% менше сперматозоїдів порівняно з тими, хто не дивиться телевізор взагалі. А це доводить негативний вплив сидячого способу життя.

Відео дня

Експерти в області лікування безпліддя вважають, що вдихання невеликої кількості забрудненого повітря призводить до підвищеної концентрації вільних радикалів у крові. Це знижує якість сперматозоїдів навіть у виключно фертильних чоловіків.

Крім цього, звичка класти ноутбук на коліна призводить до поступового підвищення температури тіла в області мошонки. При цьому електромагнітне поле, яке генерується ноутбуком, а також сигнали Wi-Fi можуть негативно впливати на якість сперматозоїдів. Відмовтеся від цієї звички в роботі з ноутбуками.

Західна дієта руйнівна для чоловічої фертильності. Любов до піци, гамбургерів і консервів зменшує кількість сперматозоїдів. А ось середземноморська дієта відома своєю здатністю благотворно впливати на чоловіче здоров'я. Так що їжте більше овочів, фруктів, морепродуктів і оливкового масла.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", більшість людей думають, що множинні оргазми характерні виключно для жінок, але вони помиляються.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки