Швейцарії загрожує масштабна криза: вчені оприлюднили результати сумного дослідження

6,5 т.
Швейцарії загрожує масштабна криза: вчені оприлюднили результати сумного дослідження

У чоловіків Швейцарії зафіксували найнижчу кількість сперматозоїдів, що в майбутньому може призвести до серйозних соціальних і фінансових проблем в суспільстві.

Про це повідомляє The Sun.

Згідно з даними дослідження університету Женеви, кожен шостий громадянин держави має низький з точки зору медицини поріг кількості сперматозоїдів. Отже, сім`яна рідина таких чоловіків слабо адаптована до заплідненння, тому що рух сперматозоїдів уповільнений.

За словами доктора Альфреда Сені, низький рівень сперматозоїдів серед молодих чоловіків і зниження фертильності у жінок середнього віку суттєво вплинуть на процес зачаття дитини.

Відео дня

"Це призведе до значних соціальних і фінансових проблем у нашому суспільстві", - вважає фахівець.

Як підкреслюють дослідники, негативні показники нинішнього покоління вірогідно вплинуть на фертильність їхніх дітей і онуків.

Раніше стало відомо, як "старі" сперматозоїди впливають на тривалість життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки