МоваЯзык

/ Чоловіче здоров'я

Що впливає на розмір статевого члена: названі несподівані речі

Певні токсини і хімікати з навколишнього середовища впливають на розмір і товщину статевого члена і розвиток яєчок. Дослідження показало, що довжина пеніса чоловіків, які зазнали токсинів, була приблизно на 1,25 см коротше довжини у здорових чоловіків.

За словами групи вчених із Падуанського університету, це може звучати як поганий жарт, але експертиза дала чіткі результати, пише австрійське видання Kurier.

Чоловік під ковдрою

Чоловік під ковдрою. Джерело: onedio.ru

onedio.ru

Хімікати, які мають вплив, називають перфторованими і поліфторованими речовинами. Вони включають у себе близько 3000 матерій. До 2013 року їх використовували для виробництва тефлону для сковорідок, також їх часто використовують для покриття кавових кухлів, у виробництві верхнього одягу, засобів для чищення та косметики.

Для цього відкриття вчені вивчали під мікроскопом геніталії 383 молодих людей у віці в середньому 18 років. Крім вимірювань були проаналізовані сперматозоїди і гормональний статус чоловіків. 212 учасників були з регіону на півночі Італії, де питна вода сильно забруднена перфторованими і поліфторованими речовинами.

Результати досліджень показали, що у чоловіків, які підпадали під вплив хімікатів, пеніс і яєчка були значно менші, і якість сперми також мала значні відхилення, ніж у групі порівняння.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дослідники університету Юти з'ясували, що пеніси чоловіків з низькою фертильністю, в середньому на 8 мм коротші, ніж у чоловіків без будь-яких проблем.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "інтимні питання" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
3
6
Смішно
31
Цікаво
7
Сумно
3
Треш

Блоги медицини