МоваЯзык

/ Медична освіта

"Країна з такими розумними людьми": в МОЗ США здивувалися спалаху кору в Україні

Заступник міністра охорони здоров'я США Брет Джиро заявив, що в Україні спостерігається спалах кору "як у слаборозвиненій країні".

В інтерв'ю "Голосу Америки" він зізнався, що це його здивувало, оскільки в Україні "розробляються новітні технології".

"Ми знаємо, що в Україні найбільший спалах у світі – 72 тисячі випадків за останні 12 місяців", – зазначив Джиро.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: Киевский экспресс

Киевский экспресс

"Мене вражає, що це сталося в країні з такими розумними людьми, які можуть багато чого запропонувати, у них новітні технології. І щоб 72 тисячі випадків, як у слаборозвиненій країні. Мені дуже сумно навіть думати про тих дітей, які страждають або потрапляють до лікарні, у яких набрякає мозок. Які можуть померти від хвороби, яку можна запобігти", – додав він.

На запитання про те, чи правда, що в США кір привезли люди зі Східної Європи, зокрема України, Джиро сказав, що не може це ні підтвердити, ні спростувати.

"Але ми знаємо, що випадки кору в США відбуваються від невакцинованих людей із тих країн, де кір дуже поширений", – сказав він.

Нагадаємо, в Україні знову почала збільшуватися кількість випадків інфікування на кір. За перший тиждень квітня на цю хворобу заразилися більше 2000 українців.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нещодавно в Сумському перинатальному центрі через кір померла 24-річна породілля. У закладі вирішили припинити прийом вагітних і оголосити карантин на два з половиною тижні

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Спалах кору" на сайті "OBOZREVATEL".

5
Коментарі
9
40
Смішно
2
Цікаво
15
Сумно
0
Треш

Блоги медицини