МоваЯзык

/ Новини медицини

Пийте обережно: вчені визначили улюблений напій садистів і психів

Австрійський професор із Інсбрукського університету Христина Саджіоглоу під час досліджень визначила, що перевага до гірких на смак продуктів і напоїв може означати схильність до психопатії.

Зокрема, група психологів виявила, що особи, що надають перевагу гірким стравам і напоям, таким як кава або джин-тонік, частіше проявляють ознаки садизму, нарцисизму і макіавеллізм, - пише Daily Mail.

В експерименті взяли участь 1000 чоловік. Їх розділили на дві групи і провели з кожною групою незалежні дослідження смакових пристрастей. Респондентам пропонувалося розставити пріоритети в списку страв, розділених за чотирма категоріями: солодке, солоне, кисле та гірке. Паралельно вчені визначали особистості і характери шляхом проведення інших психологічних тестів.

З'ясувалося, що респонденти, які надали перевагу каві без цукру і гіркому шоколаду та іншим подібним продуктам, корисливіші, схильні до лукавства, безсердечності, марнославства й егоїзму. Крім того, у любителів посмакувати джин із тоніком виявилася схильність до отримання задоволення від страждань оточуючих.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що складений топ-5 напоїв, які допоможуть прожити до 100 років.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини