Вороги на роботі: названа головна причина конфліктів в офісі

9,7 т.
Вороги на роботі: названа головна причина конфліктів в офісі

У Британії провели дослідження, щоб встановити основну причину конфліктів в офісі. Виявилося, що некомфортна температура є основним чинником для суперечок і розбіжностей.

У ході дослідження було опитано 2 тис. співробітників британських офісів. З'ясувалося, що температура на робочому місці часто підтримується без урахування думки і потреб більшості службовців. Тому люди змушені боротися за комфортний клімат. Близько 60% опитаних заявили, що регулярно гріються за допомогою гарячого чаю та інших напоїв, 25%, щоб зігрітися, надягають пальто, передає "Навколо світу".

Відео дня

Кожен п'ятий працівник офісу надягає капелюх або рукавички, коли мерзне. 15% респондентів носять на роботу термобілизну, стільки ж - по два джемпери. Кожен десятий співробітник заявляє, що приносить з дому грілку. У ряді випадків службовці купують на роботу обігрівач, не радячись з оточуючими.

Також вчені склали список вчинків офісних співробітників і ситуацій на робочому місці, які викликають найбільше негативу у колег і породжують суперечки. Крім температури в приміщенні, офісних працівників дратує: їжа з сильним специфічним запахом; занадто гучні звуки, які виходять від робочого місця колеги (дзвонить телефон, грає музика); не прибраний після обіду загальний стіл; нескінченні ходіння за чаєм; крадіжка їжі із загального холодильника; групове обговорення проблеми, коли інші зайняті своєю роботою.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, вчені визначили, де в офісі найкраще місце для роботи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки