МоваЯзык

/ Новини медицини

Відкриття корисних властивостей ожиріння стало сенсацією

Мабуть, вперше за всю багаторічну історію боротьби з ожирінням вчені виявили позитивний вплив зайвих кілограмів ваги на здоров'я. Британські вчені повідомляють, що у повних людей помітно нижчий ризик розвитку старечого недоумства.

Сенсаційне відкриття зробили дослідники з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини (London School of Hygiene and Tropical Medicine), одного з найстаріших науково-дослідних центрів Сполученого Королівства.

Разом з колегами з компанії Oxon Epidemiology, що спеціалізується на виконанні досліджень на замовлення інших організацій, вони вивчали дані про стан здоров'я майже 2 мільйонів жителів Великобританії за 20 років.

Було встановлено, що ризик розвитку деменції у випробовуваних з недостатньою масою тіла, або простіше кажучи, дуже худих, був на 39% вище в порівнянні з учасниками, вага яких була в межах норми.

Однак головна несподіванка була попереду ...

Виявилося, що в учасників з надмірною вагою ризик розвитку старечого недоумства був нижчий на 18% в порівнянні з тими, чия вага була в межах норми.

А у людей з сильним ступенем ожиріння в порівнянні зі "стрункими" учасниками дослідження ризик розвитку деменції був нижчим на 24%.

"Можна було б засумніватися в точності отриманих нами даних, проте кількість учасників дослідження була настільки великою, а період спостереження настільки тривалий, що цей результат не може викликати сумнівів", - коментує керівник цього дослідження професор Наваб кизилбашів (Nawab Qizilbash).

Однак він же саркастично застерігає від можливої відмови від боротьби із зайвою вагою тільки на підставі цих результатів: "З іншого боку дуже повні люди можуть просто не дожити до того віку, коли почне проявлятися позитивний вплив ожиріння на когнітивні функції мозку".

Як повідомляв "Обозреватель", стало відомо низька температура тіла призводить до ожиріння .

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Джерело
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини