МоваЯзык

/ Новини медицини

Легка гімнастика, яка омолоджує ендокринну систему

Здоров'я ендокринної системи є запорукою довгого і щасливого життя. вона відіграє ключову роль у функціонуванні всього організму.

Для того, щоб підтримувати молодість ендокринної системи, потрібно ДОкладати зусилля. Пропонуємо вам познайомитися з тибетськими вправами, які допомагають цій важливій системі організму не старіти і ефективно працювати.

Ця гімнастика дуже легка. Робимо її прямо в ліжку. Бажано прокинутися до шостої ранку.

Вправа 1.Розтираємо руки.

Лежачи на ліжку розтерти руки протягом декількох секунд, поки вони не стануть гарячими. Заодно продіагностуєте своє біополе на даний момент.

Якщо долоні сухі і гарячі, то з енергетикою все добре в організмі. Якщо долоні теплі, то біополе знижене. Якщо долоні не зігріваються і стають вологими, то це говорить про серйозні збої в організмі. У будь-якому разі - робіть цю гімнастику, адже вона дозволить вам позбавитися від всіх збоїв і захворювань.

Вправа 2. Пальмінг.

Гарячі долоні кладемо на очні яблука. Починаємо натискати на очі в такому темпі: одна секунда - один рух. Таким чином зробіть 30 рухів за 30 секунд.

Потім залиште долоні на очах і тримайте ще не менше тридцяти секунд, а якщо у вас поганий зір, то краще близько двох хвилин.

У цей час йде живлення очного яблука і всіх рецепторів навколо. Поступово покращиться зір. Буде відновлюватися крім зору і натуральний колір волосся.

Вправа 3. Прокачуємо вуха.

Натискати руками на вуха, при цьому пальці ззаду на потилиці, долоні притискаємо до вух і робимо 30 рухів у темпі 1 рух на секунду. Протягом деякого часу можуть почати проявлятися симптоми хронічних захворювань, які у Вас є, особливо якщо вони пов'язані з вухами.

Не припиняйте вправи, просто робіть їх "пом'якше", якщо є больові відчуття. Через деякий час проходить хронічне запалення вуха. Також покращиться слух.

Практично протягом шести місяців можуть пройти всі хронічні захворювання. Для лікування від серйозних захворювань може знадобитися більш тривалий час: рік або два.

Вправа 4. Підтяжка обличчя.

Наступна вправа: великий палець кладемо за вухо, руки стискаємо в кулачки і починаємо підтяжку обличчя від підборіддя до вух, сильно натискаючи на обличчя. Робимо також 30 разів. Після цієї вправи Ви можете відчути прилив крові до обличчя і навіть трохи спітніти. Підтягується овал обличчя, поліпшується лімфатичний відтік.

Вправа 5. Масаж чола.

Далі кладемо праву долоньку на лоб, ліву зверху і починаємо потирати рухами від скроні до скроні. Можна не торкатися руками лоба, робити на відстані кілька сантиметрів від обличчя. Але якщо ви хочете розгладити зморшки на лобі, то треба торкатися шкіри. Робимо також за 30 секунд 30 рухів. Ця вправа оздоровлює всі носові пазухи, а також активізує роботу гіпофіза.

Вправа 6. Масаж тімені.

Ця вправа впливає на тім'яну область. Ми "літаємо" ручками над головою. Під шию кладемо валик або згортаємо подушку, руки сплітаємо в кільце. Права рука знизу, ліва рука лягає зверху. Починаємо робити рух у кількох сантиметрів від голови від чола до потилиці. Робимо 30 разів.

Потім "зависаємо" над тім'ячком і робимо руху від одного вуха до іншого. Також 30 разів. Ця вправа дуже корисна для тих, у кого високий або низький тиск. Тиск буде приходити в норму.

При цій вправі поліпшується рухливість плечових суглобів, а також підкачуються м'язи рук. Проходять болі в плечах, і якщо Ви раніше не могли піднімати руки вгору, то через деякий час Ви зможете легко це зробити.

Вправа 7. Масаж щитовидної залози.

Наступна вправа: кладемо праву руку на щитовидку, ліву руку кладемо зверху. Починаємо робити рух лівою рукою від щитовидної залози до пупка на відстані кілька сантиметрів від тулуба. Так робимо 30 рухів. Наприкінці кладемо ліву руку на праву і затримуємося в цьому стані на кілька секунд.

Вправа 8. Масаж живота.

Потім повільно сповзаємо руками на живіт, наступна вправу: робимо кругові рухи руками по животу. Руки складені так само: права внизу, ліва зверху. Робимо 30 разів. При цьому проходить хронічні запори, нормалізується діяльність кишечника.

Вправа 9. Струшування.

Наступну вправу краще робити на підлозі, якщо у Вас не достатньо жорстке ліжко.

Руки і ноги піднімаємо вгору, долоні і ступні спрямовані паралельно до підлоги. Спочатку обертаємо руки в зап'ястях, а ноги в гомілковостопних суглобах, потім робимо струшування.

При цьому у нас покращується кровообіг в капілярах. Також очищаються дрібні енергетичні канали. Рахуємо до 30 (якщо є можливість, то робимо довше).

Вправа 10. Розтирання стоп.

Наступна вправа: сідаємо і починаємо робити масаж стоп. Можна робити їх одночасно, можна по черзі спочатку одну стопу, потім іншу. Якщо стопи сухі, то змастіть їх якоюсь олійкою, наприклад, оливковою.

При виявленні на стопах больових точок, приділіть їм підвищену увагу. Особливо акцентуйтеся на центрі стопи. Наприкінці розітріть ноги знизу доверху. Робимо 30 секунд або довше.

Ось і весь комплекс!

Отже, ще раз:

Тибетська гормональна гімнастика дозволяє гармонізувати роботу всіх залоз внутрішньої секреції. А гормони у нас керують діяльністю всього організму. Це як хороший диригент в оркестрі!

Ви зможете відновити своє здоров'я за допомогою цієї гімнастики за період від півроку до кількох років, залежно від тяжкості наявних у вас захворювань, за умови, що Ви будете робити цю зарядку постійно.

При цьому ви постійно будете відчувати себе енергійно, і додасте собі як мінімум 25 років життя. Через деякий час Ви будете просто не в змозі обійтися без цієї простої гімнастики.

Робити зарядку найкраще до шостої ранку, але якщо у вас не виходить, то робіть її протягом дня.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Джерело
0
Коментарі
1
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини