Лікарі розповіли, як відновити здоров'я після інфаркту

9,2 т.
Лікарі розповіли, як відновити здоров'я після інфаркту

Британські вчені з'ясували, що метформін допоможе запобігти виникненню захворювань серцево-судинної системи. Зазвичай цей препарат виписують пацієнтам, які страждають на діабет.

Медики з'ясували, що метформін стимулює утворення нових кровоносних судин після інфаркту, що важливо для відновлення після серцевого нападу. Виявилося, що препарат впливає на роботу деяких генів, що беруть участь в ангіогенезі, - передає "Медпортал".

Отримані дані свідчать про те, що метформін не тільки покращує стан здоров'я діабетиків, а й дозволяє їм швидше відновлюватися після інфаркту. Найближчим часом автори сподіваються перевірити дію антидіабетичного препарату і в клініці.

Відео дня

Як повідомляв "Обозреватель", лікарі розповіли правду про здоров'я товстих людей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки