ГПУ шукає прострочені ліки в "Охматдиті"

9,0 т.
ГПУ шукає прострочені ліки в 'Охматдиті'

Генеральна прокуратура почала розслідування про можливу наявність прострочених ліків в "Охматдиті", які були закуплені Міністерством охорони здоров'я для онкохворих дітей.

Про це в кулуарах парламенту повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає rbc.ua.

"Супрун сказала, що всі міжнародні постачальники зобов'язалися постачати нові ліки, замість прострочених. Але слідчі отримали інформацію, що в "Охматдиті", в певному відділенні, є велика кількість прострочених ліків. У разі якщо вона підтвердиться - це ознака певних кримінальних правопорушень", - сказав генпрокурор.

Відео дня

Він зазначив, що прокуратура займається цим питанням вже протягом тижня, як тільки поступив сигнал про можливі порушення.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", МОЗ виступив із пропозицією повністю припинити закупівлю ліків з Росії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки