Вчені знайшли еротичний спосіб боротьби з раком

10,1 т.
Вчені знайшли еротичний спосіб боротьби з раком

Американські вчені визначили, що частота еякуляції впливає на ймовірність виникнення раку простати. Чим частіше чоловіки відчувають оргазм, тим рідше у них розвивається ця форма раку.

Дослідникам вдалося отримати чергове підтвердження того, що оргазм не тільки викликає масу позитивних емоцій, але корисний для здоров'я, передає Медпортал.

Вчені показали, що регулярний оргазм (не менше 21 рази на місяць), знижував ризик розвитку раку передміхурової залози на 22%. Вчені відзначають, що важлива саме еякуляція, і не має значення, чи виникає вона в результаті статевого акту, мастурбації або нічних полюцій.

Відео дня

Крім того, вже відомо, що регулярний оргазм позитивно впливає на роботу імунної системи, покращує сон і навіть запобігає розвитку серцево-судинних захворювань.

Раніше "Обозреватель" повідомляв про цікаві факти про чоловіче сексуальне здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки