Треба менше спати: вчені назвали звички, які нас "вбивають"

19,9 т.
Треба менше спати: вчені назвали звички, які нас 'вбивають'

Австралійські вчені розповіли про звички, які нас "вбивають": сидячий спосіб життя, неправильне харчування, а також сон більше 9 годин на добу, вживання алкоголю і куріння.

Медики з університету Сіднея протягом 6 років спостерігали 230 тисяч добровольців у віці до 45 років, повідомляє Headinsider.net.

Отримані результати дозволили вченим скласти перелік з найбільш небезпечних шкідливих звичок. За словами медиків, істотно скоротити тривалість життя може регулярне вживання спиртних напоїв і куріння.

Також до факторів передчасної смерті віднесли лінощі, яка виявляється в любові поспати більше 9 годин на добу, знаходження в сидячому положенні близько 7 годин і нехтування заняттями фізкультурою. Додаткову загрозу померти раніше строку створює незбалансоване харчування, вважають лікарі.

Відео дня

Експерти впевнені, що у людей з п'ятьма і більше шкідливими звичками ризик не прожити більше шести років збільшується у 5 разів у порівнянні з тим, хто веде здоровий спосіб життя.

Як повідомляв "Обозреватель", генетики дізналися, як шкідливі звички батьків переходять до дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки