Медики визначили, як група крові впливає на мозок

33,8 т.
Медики визначили, як група крові впливає на мозок

У Великобританії вчені з Шеффілдського університету з'ясували, як група крові людини впливає на обсяг головного мозку. Виявляється, у володарів першої групи крові сірої речовини в мозку більше, ніж у людей з іншими групами крові.

Дослідники для своєї роботи просканували мозок 200 чоловіків і жінок, - повідомляє Нealthvesti.

Сканування показало, що розмір мозочка і обсяг кори великих півкуль пов'язані з групою крові. В учасників дослідження з першою групою крові в мозку було більше сірої речовини. Крім того, за словами фахівців, у людей з цією групою крові знижений ризик розвитку когнітивних порушень.

Дослідники сподіваються, що їх відкриття допоможе дізнатися більше про будову і функції людського мозку. До речі, деякі фахівці впевнені: група крові може розповісти про характер людини. Так, людям із першою групою крові важливо суспільне визнання за заслуги. Володарі цієї групи крові люблять роботу. Вони уважно дивляться на світ широко розкритими очима.

Відео дня

Чоловікам з першою групою любов потрібна так самоі, як і їжа. Вони здатні на серйозну прихильність, але егоїзм може все зіпсувати. Жінки ж стають прекрасними домогосподарками і такими залишаються, поки в будинку є гроші, а поруч чоловік, що забезпечує розваги. В іншому випадку їхнє життя стає сірим і монотонним.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що генетики визначили, хто сильніший - жінки чи чоловіка.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки