Мінус 1 грам: вчені знайшли спосіб, як позбутися від діабету

10,3 т.
Мінус 1 грам: вчені знайшли спосіб, як позбутися від діабету

Вчені з Університету Ньюкасла знайшли спосіб, як позбутися від діабету: скинути на 1 грам жиру з підшлункової залози - органу, який виробляє гормон інсулін.

Такі висновки медики зробили після експерименту, в якому взяли участь 27 чоловіків і жінок, що страждали від ожиріння, - повідомляє "Ортодокс".

Дві третини добровольців страждали від діабету. Тобто процес вироблення інсуліну в них був порушений. Завдяки операції учасники схудли більше, ніж на 12 кілограмів. Крім того, кількість жиру в їхній підшлунковій залозі зменшилася приблизно на 1 грам. Цього виявилося достатньо, щоб відновити нормальну роботу органу.

Відео дня

Як повідомляв "Обозреватель", у США створили першу в світі таблетку від діабету.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки